چگونه استخراج را شروع کنیم؟  از اینجا شروع کنید و اصول اساسی مناسب برای مبتدیان استخراج را بیاموزید.

 استخراج cryptocurrency چیست?

 رمز‌ارزها (یا کوینهاتوسط استخراج کنندگان (افراد یا سازمان هابا استفاده از قدرت محاسباتی (هشخود برای پردازش تراکنش ها و کسب پاداش استخراج می شوند.  به طور خاص تر، استخراج، فرآیند ثبت تراکنش ها به دفتر عمومی (بلاکچینبا انگیزه دریافت پاداش ماینر است.

 این فرایند به منابع قابل توجهی نیاز دارد و نیاز به قدرت محاسباتی قابل توجهی دارد تا قوانین رمزنگاری شده سیستم را تأمین کند و اطمینان حاصل کند که همه شرکت کنندگان باور دارند که بلاکچین معتبر و دقیق استاین بدان معناست که شما برای انجام محاسبات هم به سخت افزار و هم به منبع تغذیه پایدار برای تأمین انرژی سخت افزار نیاز دارید. علاوه بر این ، هرچه قدرت محاسباتی بیشتری به شبکه اضافه شود ، سختیِ حل "معماکه به استخراج کنندگان اجازه می دهد پاداش کسب کنند ، افزایش می یابد - این همان جایی است که استخرهای استخراج به کار می آیند.

استخر استخراج چیست?

 استخر استخراج سرویسی است که توان محاسباتی چندین ماینر را ادغام می کند تا فرکانس یافتن یک بلاک جدید را افزایش دهد.  سپس استخر پاداش استخراج را بر اساس میزان توان محاسباتی آنها در بین استخراج کنندگان استخر توزیع می کند و در نتیجه درآمد استخراج کنندگان را تثبیت می کند. بما همچنین یک مقاله مفصل در مورد این موضوع منتشر کرده ایم که تمام اصول اولیه را در این زمینه به صورت کامل توضیح می دهد.

اگر می خواهید به استخراج رمزارز بپردازید، جایی بهتر از Braiins Pool  وجود ندارد. ما اولین نفری بودیم که در سال 2010 مفهوم ماینینگ را با موفقیت پیاده سازی کردیم و از آن زمان فعالیت داشته ایم.

 توجهلطفاً تفاوت بین استخرهای استخراج و خدمات استخراج ابری را بخاطر بسپارید (سازمانهایی که قدرت هش را می توانند برای کسب پاداش استخراج به یک استخر هدایت کنند).

برای شروع استخراج به چه سخت افزاری نیاز دارید?

 برای استخراج یک رمزارز خاص، شما به سخت افزار متناسب با الگوریتم استخراج رمزارز (مانند SHA-256 ، Equihash و غیرهنیاز خواهید داشت.  بسته به یک سکه یا به یک استخراج کننده ASIC‌(رایانه ای که به طور انحصاری برای استخراج سکه های خاص طراحی شده استیا کامپیوتر با GPU های قدرتمند (کارت گرافیکیا در بعضی موارد CPU (پردازندهنیاز خواهید داشت.

هر سکه بسته به الگوریتم استخراج مورد استفاده ممکن است به سخت افزار متفاوتی نیاز داشته باشد و این سخت افزار برای استخراج سایر رمزارزها مفید باشد یا نباشد!  شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که تجهیزات استخراج شما برای استخراج رمزارز منتخب شما مناسب است.  استخراج با سخت افزارهای نامناسب یا بی فایده خواهد بود یا اصلاً مؤثر نخواهد بود.

در حالی که ماینرهای بر پایهٔ GPU قادر به استخراج کلیه سکه هایی هستند که می توانند با استفاده از کارتهای گرافیکی به طور کارآمد استخراج شوند، این قانون برای ماینرهای ASIC صدق نمی کند.  به عنوان مثال ، یک ماینر ASIC که برای استخراج بیت کوین (SHA-256) طراحی شده است، نمی تواند برای استخراج Zcash (Equihash) مورد استفاده قرار گیرد، زیرا این دو سکه دارای الگوریتم های مختلف استخراج هستند و سخت افزار مورد استفاده برای استخراج SHA-256 بسیار تخصصی است که به ندرت در سایر اپلیکیشن ها استفاده می‌شود.

 برای استخراج بیت کوین به چه مواردی نیاز دارم؟ 

برای استخراج Zcash چه چیزی لازم دارم؟

چه چیز دیگری برای استخراج نیاز دارید?

علاوه بر سخت افزار استخراج ، یک منبع برق پایدار نیز مورد نیاز است.  به یاد داشته باشید که هزینه برق به میزان قابل توجهی روی سودآوری شما تأثیر می گذارد، بنابراین سعی کنید کمترین قیمت ممکن را ترتیب دهید.  در مرحله بعد، به یک اتصال اینترنت پایدار نیاز خواهید داشت - به یاد داشته باشید که ثبات در اینجا مهم است و نه لزوما سرعت.  قطعی اینترنت از استخراج شما جلوگیری می کند ، در حالی که سرعت پهنای باند پایین تر می تواند تأثیر کمی داشته باشد اما توانایی استخراج شما را مختل نمی کند.


 برای شروع آماده هستید؟ برای پیوستن به استخر ما یک حساب کاربری ایجاد کنید و ماینرهای خود را مطابق راهنمای ما تنظیم کنید.