ما به هیچ گونه پرداخت و سرمایه گذاری از طرف کاربران خود احتیاج نداریم! ما یک سرویس استخر ماینینگ هستیم، به این معنی که شما باید سخت افزار خود را به کار بگیرید و آن قدرت محاسباتی را برای ما بفرستید تا پاداش ماینینگ خود را تثبیت کنید.  برای درک نحوه کار ماینینگ و استخرها، به معرفی ماینینگ مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر مقاله وبلاگ ما را با موضوع "کلاهبرداری استخراج بیت‌کوین برای اجتناب از (تقلید کنندگان Braiins Pool)" بخوانید: https://braiins.com/blog/bitcoin-mining-scams

اگر از طرف کسی که ادعا می کند با ما وابسته است، هرگونه فرصت سرمایه گذاری به شما پیشنهاد شده است، این یک کلاهبرداری است!  هیچ مشاور رسمی Slush Pool وجود ندارد که "فرصت های سرمایه گذاری" را در اینترنت ارائه دهد. این یک تاکتیک متداول است که امروزه توسط بسیاری از کلاهبرداران صورت گرفته است و متأسفانه کارهای زیادی برای جلوگیری از آن وجود ندارد.

لطفاً از آدرس های ایمیل مشکوک ایجاد شده در سرویس های عادی مانند Gmail آگاه باشید.  کارمندان ما (از جمله نمایندگان پشتیبانی) فقط با استفاده از آدرسهای یکی از حوزه های زیر ارتباط برقرار می کنند: braiinspool.com ، braiins.com.

در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید. ما اینجاییم تا کمک کنیم.