ثبت نام حساب

گمنامی یکی از ارزشهای اصلی است که ریشه در فلسفه ما دارد.  بنابراین، ما اطلاعات شخصی غیرضروری را جمع آوری و پردازش نمی کنیم، به همین دلیل روند ثبت نام ما کاملاً ساده است.

شما فقط باید اطلاعات اولیه مانند نام کاربری، آدرس پست الکترونیکی و رمزعبور مورد نظر خود را در صفحه ثبت نام پر کنید. سپس، با کلیک روی لینک ارسال شده به آدرس پست الکترونیکی، مراحل ثبت نام را تأیید کنید.

پروفایل‌های دسترسی

در Settings > Access Profiles، گزینه ای برای ایجاد پروفایل‌های دسترسی مختلف با رمزهای عبور مختلف و با سطح مجوزهای مختلف برای حساب شما وجود دارد.  فقط روی Create New+ کلیک کنید و از لیست امکانات انتخاب کنید.

مجوزهای دسترسی

بین اعطای دسترسی کامل یا دسترسی فقط خواندنی به پروفایل انتخاب کنید.  اگر شما به عنوان مثال یک عملیات استخراج بزرگتر انجام می دهید و نمی خواهید برخی از کاربران این تنظیمات را تغییر دهند، مجوزهای گرانول یک امکان عالی برای شما است.

دسترسی به API های وب را مجاز کنید

کاربر می تواند از توکن احراز هویت در اسکریپت ها یا برنامه های شخص ثالث استفاده کند.  می توانید توکن های جدیدی در آنجا ایجاد کنید.

ورود به وب سایت را مجاز کنید

کاربر می تواند با استفاده از نام پروفایل دسترسی که شما انتخاب کرده اید (در قالب [email protected]) و رمز عبوری که در آنجا تنظیم کرده اید، به حساب اصلی در وب سایت دسترسی پیدا کند.

امنیت حساب

ما توصیه می کنیم احراز هویت دو مرحله ای (2FA) را فعال کنید تا یک لایه امنیتی اضافی به حساب خود اضافه کنید.  این کار را می توان در منوی Settings > Security انجام داد.  پس از تنظیم اولیه، هر زمان که تغییرات مهمی در حساب خود ایجاد می کنید، باید از 2FA استفاده کنید.

شما می توانید یا از 2FA بر اساس استاندارد TOTP استفاده کنید (برنامه TOTP تلفن همراه برای تولید کد تأیید استفاده می شود) یا از استاندارد پیشرفته تر U2F (از طریق دستگاه / توکن سخت افزاری مانند Trezor).

تغییر نام کاربری

تغییر نام کاربری در حال حاضر مجاز نیست.  با این وجود می توانید در همان آدرس ایمیل یک حساب جدید با نام کاربری متفاوت ایجاد کنید.  ثبت چندین حساب با آدرس ایمیل یکسان امکان پذیر است.

حذف حساب

اگر تصمیم دارید عملیات استخراج خود را تعطیل کنید ، دو گزینه وجود دارد.  شما می توانید حساب خود را بدون ورود به سیستم یا استخراج با آن به حال خود رها کنید و پس از یک سال عدم فعالیت، حساب به طور خودکار حذف می شود.  مبلغ باقیمانده به عنوان کمک مالی به استخر در نظر گرفته خواهد شد.

با این حال، اگر تصمیم دارید بلافاصله حساب را حذف کنید، لطفاً همیشه قبل از هر اقدامی بررسی کنید که آیا همه پاداشها قبلاً به آدرس پرداخت شما پرداخت شده اند. سپس، از فهرست Settings > Accounts درخواست حذف حساب کنید و آن را از طریق لینک تأیید ارسال شده به ایمیل خود تأیید کنید.