تمام اطلاعات لازم در مورد Funds ، حساب های مالی(Financial accounts)، کیف پول ها و تنظیمات پرداخت.

واژه‌نامه

حساب مالی (Financial Account)

حساب مالی محلی است که پس از تأیید پاداش استخراج شما در آن ذخیره می شود.

فاند‌ها (Funds)

تب‌برگ Funds بخشی از پلتفرم Braiins Pool است که در آن می‌توانید تمام حسابهای مالی ما (جایی که پرداختها را دریافت میکنید) و مانده موجودی آنها را مشاهده و مدیریت کنید.

قوانین پرداخت (Payout Rule)

یک قانون پرداخت به شما امکان می‌دهد هنگام دریافت کوین‌های خود از حساب مالی خود، سفارشی سازی کنید. می‌توانید پرداخت‌ها را در فواصل زمانی منظم برنامه‌ریزی شده (مثلاً ماهانه ، هفتگی یا روزانه) یا وقتی به یک آستانه مشخصی از مقدار کوین رسیدید (مثلاً پرداخت را به محض اینکه مانده حساب به 0.1 BTC برسد دریافت کنید).

تقسیم پاداش (Reward Split)

تقسیم پاداش به شما امکان می دهد که به طور خودکار پاداش استخراج خود را بین حساب های مالی خود تقسیم کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید 50٪ به حساب پرداخت اصلی خود و 25٪ هر یک به دو حساب مالی دیگر (یا هر نسبت دیگری که برای هر تعداد حساب مالی که می خواهید انتخاب کنید) ارسال کنید.

کیف پول (Wallet)

کیف پول مقصدی خارجی است   آدرس کیف پول ارز رمزنگاری شده   که در آن می‌توانید پرداخت‌های خود را از استخر دریافت کنید.

تنظیمات پایه

پاداش‌های استخراج شما با توجه به تنظیمات تقسیم پاداش در حساب(های) مالی شما توزیع می‌شود. به طور پیش فرض، پاداش‌های شما به یک حساب مالی واحد که هنگام ثبت نام ایجاد شده است، توزیع می شود. می توانید تقسیم پاداش بین تعداد حسابهای مالی مورد نظر  را برای خود به صورت سفارشی تنظیم کنید.

هر یک از حساب های مالی(Financial Accounts) شما دارای قوانین پرداخت قابل تنظیم است. می توانید پرداخت ها را در فواصل زمانی منظم از قبیل روزانه ، هفتگی یا ماهانه به کیف پول خود دریافت کنید. متناوباً، هر زمان که مانده حساب شما به یک آستانه خاص مانند 0.1 BTC رسید ، می توانید پرداخت‌ها را دریافت کنید.

در همه موارد، به محض اجرای قوانین پرداخت، سیستم ما به طور خودکار پرداخت‌ها را برای شما ارسال می کند.

از سوی دیگر، اگر موجودی حساب مالی شما از حداقل میزان پرداخت بیشتر شود، همچنین می توانید یک پرداخت فوری درخواست کنید.

برای کاوش در گزینه‌های تنظیم پیشرفته، مقالات زیر را مشاهده کنید: